مشاوره تلفنی

جستجو کردن

سـخـنـی بـا وکـلا

پس از دستیافتن به صلاحیت های مختلف علمی ، یک دانش آموخته حقوق و وکیل قضایی میخواهد که دانش خود را در اختیار عموم قرار دهد و موکلین خود را از دانش و خدمات خود بهره مند کند .ما اینجا این امکان را فراهم کرده ایم تا هر وکیل بتواند تجربه و دانش خود را در اختیار دیگران بگذارد . مقاله منتشر کند ، ویدیوی کوتاه ارسال کند و به پرسش های افراد پاسخ دهد و یا با ارسال فایل صوتی موضوع روز حقوقی خود را با دیگر افراد به اشتراک بگذارد ؛تا موکلین از این راه با دانش حقوقی وی آشنا شوند ،به او امتیاز دهد و وکیل خود را برای مشاوره و وکالت انتخاب کنند. ما در اینجا یک سیستم اتوماسیون منظم حقوقی را فراهم کرده ایم تا بسیاری از دغدغه های حقوقی موکلین و کلا ازجمله مشاوره تلفنی ،مشاوره حضوری، اخذ وکالت ، ثبت دادخواست و شکایت، ارسال لایحه ، رسیدگی به پرونده ، مطلع شدن موکلین از روند پرونده ،بارگزاری اوراق پرونده و دستری وکیل به آنها ، پرداخت مبالغ و غیره به طریقی آسان ، در دسترس و دقیق اتفاق بیوفتد و برای تحقق رسالت و هدف حرفه ای و اخلاقی خود در کنار شما خواهیم بود .

نمایش ویدیو درباره cover

سـخـنـی با قـضـاوت

با تصویب قوانین مختلف و تصویب آرای وحدت رویه جدید همواره شاهدیم افراد عادی که دانش حقوقی کافی ندارند حق و حقوق شان تصییع شده و با پرسش و جو از افراد غیر متخصص علاوه بر از دست دادن وقت و صرف هزینه های زیاد در آخر از پیمودن پله های مراجع قضایی خسته شده و نهایتا از حق خود گذشته و یا حق و حقوقشان از دست میرود .برای هر سیستم قضایی در هر کشوری بهترین راه کار برای مشخص شدن جنبه های پنهان موضوع پرونده های قضایی بهره مندی طرفین دعوا از وکلای حقوقی است تا علاوه بر تخصص و دانش کافی ، راه را برای آشکار شدن حقیقت برای قاضی پرونده هموار کنند و به عنوان فردی متخصص دستگاه قضا را برای به سرانجام رسانیدن پرونده های متعدد قضایی همراهی کنند . لذا با بهره مندی از مشاوره وکلا به افراد جامعه قبل از تشکیل پرونده قضایی و یا حضور وکیل حین رسیدگی تحقق این امر آسان تر شده و از اتلاف وقت و صدور اخطار های متعدد رفع نقص و ایجاد اشکالات متعدد در مسیر پرونده ویا پیمودن راه اشتباه جلوگیری می شود . این هدف ماست که با خط مشی شفاف ، دسترسی آسان ، سریع و مناسب را به وکلای حقوقی برای عموم فراهم کنیم .

سـخـنـی با مـردم

کشور ما مانند سایر کشور های دیگر هر روز شاهد تقنین و تصویب قوانین جدید در زمینه های مختلف است . اشخاص عادی که اطلاع از قوانین روز حقوقی ندارند جهت رفع مشکلات پیش آمده خود و یا اتخاذ تصمیمات صحیح در قرارداد ها ، خرید و فروش ، امور خانوادگی و تجاری و … نیاز به دسترسی آسان و سریع به وکلای حقوقی مطمین و متخصص دارند تا بتوانند با مشورت با آنها راه را کوتاه کنند و از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنند . ما در کنار شما هستیم تا مطمین و سریع به هدف خود برسید و اطمینان داشته باشید بهترین راهکار و اقدام در سریع ترین زمان با بهترین انتخاب برای موضوع شما گرفته میشود .

مـشـاوره حـقـوقـی رایـگـان

بـرای دریـافـت مـشـاوره حـقـوقــی تـمـاس بـگـیـریـد

اهـداف مـا

  • حضور بهترین های وکالت ایران (وکیل تخصصی برای هر پرونده با توجه به زمینه فعالیت ، دانش و تخصص وکیل و موضوع پرونده شما)
  • پیگیری مستمر پرونده (تهیه گزارش منظم و رسیدگی به لوایح ، دادخواست ها ، شکایات و و پیگیر پرونده بااتوماسیون اداری و حقوقی)
  • سیستم منظم حقوقی و اداری در پیگیری پرونده (ارایه گزارش پرونده و تسرریع روند پیگیری ها و اقدامات)
  • دپارتمان های مختلف حقوقی ، کیفری ، خانواده و ملکی (گروه بندی وکلا بر اساس دانش، تخصص و علاقه خود در دپارتمانهای مختلف حقوقی)
  • دسترسی آسان و سریع به بهترین وکلا (همراهی وکیل تخصصی بر روی هر پرونده و گروه پشتیبانی فنی و علمی)
  • رسالت اجتماعی حقوقی (ارایه خدمات مشاوره برای عموم و همراهی با مردم در امور حقوقی)
  • رضایت موکلین و اطلاع رسانی اختصاصی ( کسب رضایت بالای موکلین در هر پرونده و آگاه به اقدامات وکیل و روند رسیدگی قضایی پرونده)
اهداف

چرا گـروه وکـلای مـا ؟

نظـرات منـتخب کاربـران و مـوکلیـن ما

احمد عزیزی

انقدر حرفه ای و متخصص هستن در کار وکالت که من نگرانی نداشتم و با تجربه ای که دارن پرونده ام نتیجه خوبی گرفت.

28 مهر 1402 - درخواست وکیل طلاق

علی اصغر قاسمی

بنظرم مشاورینتون واقعا عملکرد خوب و مناسبی دارن و سعی میکنن تا جایی که ممکنه ادم رو هوشیار کنن از عواقب کاری که میخوایم انجام بدیم ما رو با خبر کنن ،ممنونم ازتون .

12 دی 1402 - مشاوره حقوقی

نگار محمدی زاده

بسیار ارتباط خوب با موکل دارن و همین باعث میشه نگرانی موکل کم بشه از بابت نتیجه پرونده و خیلی خوب راهنمایی میکنن موکل رو .

1 اسفند 1401 - درخواست وکیل کیفری

آرش مجیدی

من فقط از مشاوره شون استفاده کردم، از اونجایی که راجع به قوانین اطلاع کافی نداریم  خیلی مهمه که با یه فرد حرفه ای مشاوره حقوقی داشته باشی

6 خرداد 1402 - درخواست مشاوره طلاق

question